503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Ziemia i Wulkany - Naukowa Zabawa 60051

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Co sprawia, że wybuchają wulkany, a ziemia trzęsie się powodując ogromne zniszczenia? Te i wiele innych sekretów naszej planety odkryjecie dzięki wspaniałemu zestawowi "Ziemia i Wulkany". Ten naukowy zestaw pozwoli małym naukowcom sprawdzić, w jaki sposób następuje wybuch wulkanu. Podążaj za szczegółową, bogato ilustrowaną instrukcją w języku polskim, by wywołać niesamowitą erupcję wulkanu.

Szczegóły

Ziemia i Wulkany - Naukowa Zabawa Clementoni
Co sprawia, że wybuchają wulkany, a ziemia trzęsie się powodując ogromne zniszczenia? Te i wiele innych sekretów naszej planety odkryjecie dzięki wspaniałemu zestawowi "Ziemia i Wulkany". Ten naukowy zestaw pozwoli małym naukowcom sprawdzić, w jaki sposób następuje wybuch wulkanu. Podążaj za szczegółową, bogato ilustrowaną instrukcją w języku polskim, by wywołać niesamowitą erupcję wulkanu. Z plastikowego wulkanu wyleje się czerwony płyn. Reakcja chemiczna, która powoduje "wybuch wulkanu" jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Ponadto zestaw umożliwi zaobserwowanie, jak zachowują się budynki podczas erupcji wulkanu - pod jakim kątem się wychylają, zależnie od ich wysokości. Instrukcja zawiera wiele ciekawostek i ilustracji, które pozwolą zrozumieć przyczyny wybuchów wulkanów oraz trzęsień ziemi. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: trójwymiarowy plastikowy model wulkanu, czerwony barwnik, klucz bezpieczeństwa, pipetka, mała zlewka, szpatułka, model drgań budynków, ilustrowana instrukcja z ciekawostkami i zdjęciami.
Do eksperymentu niezbędna jest soda oczyszczona i ocet (lub sok z cytryny) - niezałączone.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60051
Kod ean: 8005125600519

Więcej widoków