503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Stwórz własny świat kryształów - Naukowa Zabawa 60058

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 46,00 zł
LUB

Krótki opis

Bogato wyposażone laboratorium, aby tworzyć różne kryształy w kształcie zwierząt. Odkryj cudowny kolorowy świat kryształów i błyszczących figurek. Poznaj i zadziw się, jakie niezwykłe rzeczy kryje w sobie natura. Dzięki temu zestawowi nauczysz się tworzyć rozmaite formy gipsowe i lśniące różnobarwne kryształy, którymi przyozdobisz swój pokój. To doskonały sposób na nudę i metoda, by inaczej spojrzeć na nudne dotąd zajęcia z chemii. Pokochaj doświadczać i odkrywać.

Szczegóły

Stwórz własny świat kryształów - Naukowa Zabawa Clementoni
Bogato wyposażone laboratorium, aby tworzyć różne kryształy w kształcie zwierząt. Odkryj cudowny kolorowy świat kryształów i błyszczących figurek. Poznaj i zadziw się, jakie niezwykłe rzeczy kryje w sobie natura. Dzięki temu zestawowi nauczysz się tworzyć rozmaite formy gipsowe i lśniące różnobarwne kryształy, którymi przyozdobisz swój pokój. To doskonały sposób na nudę i metoda, by inaczej spojrzeć na nudne dotąd zajęcia z chemii. Pokochaj doświadczać i odkrywać. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: okulary ochronne, lateksowe rękawiczki, 10 saszetek ałunu (siarczan potasowo-glinowy), saszeteka gipsu (siarczan wapnia), 3 pojemniki o pojemności 50 ml (z zakrętką), 1 pojemniki o pojemności 100 ml (z zakrętką), 2 probówki z zatyczką, łyżeczko-szpatułka, podstawa, pipeta, szpatułka, pinceta, zabezpieczenie probówek, 1 plastikowa tacka, 1 foremka z różnymi kształtami, bogato ilustrowana instrukcję w języku polskim.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 7 x 35 x 26 cm.
Kod produktu: 60058
Kod ean: 8005125600588

Więcej widoków