503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Słoneczna szklarnia - Naukowa Zabawa 60594

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 86,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw naukowy, który łączy interesujące tematy i aktualne zagadnienia: botanika i alternatywna energia. Zestaw zawiera również panel fotowoltaiczny, który aktywuje system wentylacji w celu wykazania, jak energia słoneczna jest przekształcana w energię elektryczną.

Szczegóły

Słoneczna szklarnia - Naukowa Zabawa Clementoni
Zestaw naukowy, który łączy interesujące tematy i aktualne zagadnienia: botanika i alternatywna energia. Dzięki przezroczystej szklarni, torfowi i nasionom zawartym w zestawie można sadzić i uprawiać wiele rodzajów roślin o każdej porze roku. Zestaw zawiera również panel fotowoltaiczny, który aktywuje system wentylacji w celu wykazania, jak energia słoneczna jest przekształcana w energię elektryczną. Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: podstawa szklarni, przezroczysta ścianka, przezroczysta kopuła, termometr, lejek, stelaż do silnika, stelaż do panelu , wentylator, silnik, uszczelka, panel fotowoltaiczny, szpatułka, pipetka, doniczki, krążki z torfem, saszetka z nasionami, kubek o pojemności 100 ml z zakrętką, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 6,00 x 42 x 28 cm.
Kod produktu: 60594
Kod ean: 8005125605941

Więcej widoków