503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Smoczek silikonowy uspokajający Genius 3

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 18,50 zł
LUB

Krótki opis

Niezwykle miękki i elastyczny dzięki wbudowanym miękkim kanalikom wzdłuż gumki - nacisk na szczękę i zęby jest zredukowany do minimum
wykonany ze specjalnego silikonu Softflex - odpowiedniego dla dzieci, które mają już ząbki. Więcej miejsca dla języka dzięki dodatkowemu wgłębieniu w gumce smoczka. Anatomiczny kształt gumki wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka. System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Tarczka smoczka o anatomicznym kształcie optymalnie dopasowuje się do buzi dziecka. Złożony uchwyt nie wystaje poza płaszczyznę tarczki, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku lub na boku. Specjalny rowek (kanał cyrkulacji) w tarczce smoczka uniemożliwia gromadzenie się śliny pod tarczką, co zapobiega powstawaniu podrażnień wokół buzi dziecka. Optymalny dostęp powietrza dzięki otworom wentylacyjnym w tarczce.


Przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy.

Szczegóły

Niezwykle miękki i elastyczny dzięki wbudowanym miękkim kanalikom wzdłuż gumki - nacisk na szczękę i zęby jest zredukowany do minimum wykonany ze specjalnego silikonu Softflex - odpowiedniego dla dzieci, które mają już ząbki. Więcej miejsca dla języka dzięki dodatkowemu wgłębieniu w gumce smoczka. Anatomiczny kształt gumki wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka. System odpowietrzania NUK AIR SYSTEM. Tarczka smoczka o anatomicznym kształcie optymalnie dopasowuje się do buzi dziecka. Złożony uchwyt nie wystaje poza płaszczyznę tarczki, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku lub na boku. Specjalny rowek (kanał cyrkulacji) w tarczce smoczka uniemożliwia gromadzenie się śliny pod tarczką, co zapobiega powstawaniu podrażnień wokół buzi dziecka. Optymalny dostęp powietrza dzięki otworom wentylacyjnym w tarczce.

Przeznaczony dla dzieci w wieku od 18 do 36 miesięcy.
Kod produktu: 739.006

Więcej widoków