503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Przeprowadź swoje eksperymenty - Naukowa Zabawa 60888

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Uczenie się zasad fizyki i odkrywanie tajemnic optyki nigdy jeszcze nie było tak zabawne. Eksperymentuj i baw się. Sprawdź czy jedno oko dominuje nad drugim, czy ciśnienie powietrza sprawia że kartka fruwa, czy woda nie wylewa się choć kubek jest odwrócony. Stwórz przyrząd by lepiej słyszeć, odbijaj bańki mydlane, pomieszaj wszystkie kolory tęczy i zobacz biel, odwróć bieg. Te i inne eksperymenty przeprowadzisz z tym fantastycznym naukowym zestawem.

Szczegóły

Przeprowadź swoje eksperymenty - Naukowa Zabawa Clementoni
Unikatowy zestaw dla małych adeptów nauki. Uczenie się zasad fizyki i odkrywanie tajemnic optyki nigdy jeszcze nie było tak zabawne. Eksperymentuj i baw się. Sprawdź czy jedno oko dominuje nad drugim, czy ciśnienie powietrza sprawia że kartka fruwa, czy woda nie wylewa się choć kubek jest odwrócony. Stwórz przyrząd by lepiej słyszeć, odbijaj bańki mydlane, pomieszaj wszystkie kolory tęczy i zobacz biel, odwróć bieg. Te i inne eksperymenty przeprowadzisz z tym fantastycznym naukowym zestawem. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: kolorowe plastikowe kubki, bączek, kolorowe dyski, kubeczek 20 ml z zakrętką, kubek 50 ml z zakrętką, kartonik z rysunkiem, szpatułka, polistyrenowa piłeczka, statek, słomki, lejki, plastikowa rurka, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60888
Kod ean: 8005125608881

Więcej widoków