503 666 763     [email protected]     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Nocnik turystyczny nakładka na sedes dla dzieci

Producent: Nie

Dostępność: W magazynie

Cena: 42,00 zł
LUB

Krótki opis

Nocnik turystyczny nakładka na sedes dla dzieci

Szczegóły

Nocnik turystyczny nakładka na sedes dla dzieci
Niezbędny w podróży i nie tylko .... Potrzebujesz łatwego sposobu na toaletę dla dziecka w podróży lub na wakacjach? Dziecko ma problemy z toaletą normalnych wymiarów? Nocnik podróżny 2w1 ma zastosowanie jako podkładka do toalety, ale też jako nocnik z nóżkami gdy nie ma toalety a mus jest postoju. Wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów, posiada solidną konstrukcję, sympatyczne kolory zachęcające dziecko do rozpoczęcia przygody z toaletą. Nocnik posiada w zestawie 4 woreczki, które będą przydatne w momencie gdy nie ma możliwości skorzystania z toalety. Podstawka dodatkowo posiada wypustkę dla chłopców. Produkt jest wygodny i łatwy do utrzymania w czystości. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu zarówno w domu, jak i poza nim. Podróżna toaleta pozwoli zachować czystość i higienę, która jest bardzo ważna dla każdego dziecka. Twoje dziecko może korzystać z niego na dwa sposoby: NOCNIK - Wystarczy ustawić pionowo nóżki i założyć woreczek. NAKŁADKA NA TOALETĘ - Należy rozłożyć podstawki poziomo i nałożyć na tradycyjny sedes. NOCNIK - Wystarczy ustawić pionowo nóżki i założyć woreczek. NAKŁADKA NA TOALETĘ - Należy rozłożyć podstawki poziomo i nałożyć na tradycyjny sedes.

Cechy produktu:
2w1 - nakładka turystyczna lub nocnik
Wytrzymała konstrukcja - do 35 kg.
Szybki i łatwy system rozkładania
Idealny na wakacje, pod namiot, na kemping, do samochodu
Możliwość skorzystania z toalety w każdych warunkach
W zestawie 4 woreczki
Możliwość stosowania zwykłych worków np. na śmieci
Wykonana z mocnego i trwałego tworzywa ABS

Specyfikacja:
Maks. obciążenie: 35 kg.
Wymiary opakowania: 29 x 27 x 11 cm.
Wymiary nakładki: 27,5 x 25 x 17 cm.
Wiek: 3 miesiące +
NIEWIELKIE WYMIARY: dzięki składanym podstawkom całość konstrukcji nocnika jest bardzo kompaktowa i z łatwością możesz zabrać go ze sobą w podróż lub schować w szafce. Rozłożenie i użytkowanie produktu jest niezwykle proste i zajmuje kilka sekund.
WYGODNE UŻYTKOWANIE: gdy nie ma możliwości skorzystania z toalety, na nakładkę turystyczną można nałożyć specjalne woreczki zawarte w zestawie lub użyć zwykłych woreczków jednorazowych. Po zużyciu woreczek wystarczy zutylizować. Produkt jest wyjątkowo łatwy w użyciu i wygodny w transporcie.

Więcej widoków