503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Pracownia Mydełek - 3 eksperymenty Science4you 60509

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 29,00 zł
LUB

Krótki opis

Przygotuj kolorowe, pachnące mydełka w kształcie gwiazdy lub róży, a później użyj ich podczas kąpieli albo podaruj w prezencie bliskiej osobie. Wykonane własnoręcznie mydła są niepowtarzalne i wyjątkowe. Z dołączonej do zestawu książeczki edukacyjnej dowiedz się jakie jest pochodzenie mydła i jak się je wytwarza. Z zestawem czeka Cię niezwykłe mydlane szaleństwo.

Szczegóły

Pracownia Mydełek - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Przygotuj kolorowe, pachnące mydełka w kształcie gwiazdy lub róży, a później użyj ich podczas kąpieli albo podaruj w prezencie bliskiej osobie. Wykonane własnoręcznie mydła są niepowtarzalne i wyjątkowe. Z dołączonej do zestawu książeczki edukacyjnej dowiedz się jakie jest pochodzenie mydła i jak się je wytwarza. Z zestawem czeka Cię niezwykłe mydlane szaleństwo .Zestaw pozwala przeprowadzić 3 eksperymenty. Dołączona książeczka zawiera bogate opisy jak wykonać poszczególne rzeczy.

Zawartość zestawu: książeczka edukacyjna, czerwony barwnik kosmetyczny, aromat jabłkowy, mydło bazowe, rękawiczki ochronne, pipety Pasteura, silikonowe foremki, drewniane szpatułki

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 24 x 22 x 6,5 cm.
Kod produktu: 60509
Kod ean: 5900511605099

Więcej widoków