503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Tornister szkolny Fmax 329218

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 150,00 zł
LUB

Krótki opis

Tornister szkolny Fmax 329218

Wysokiej jakości ergonomiczny tornister szkolny z oryginalną grafiką, charakteryzujący się małą wagą, wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.

Szczegóły

Tornister szkolny Fmax 329218
Wysokiej jakości ergonomiczny tornister szkolny z oryginalną grafiką, charakteryzujący się małą wagą, wyjątkowym wzornictwem i funkcjonalnością.
Tornister posiada obszerną komorę główną z przegrodą oraz kieszeń i saszetkę na suwak. Całość zamykana obszerną klapą i wygodną klamrą zatrzaskową z elementem odblaskowym. Na zewnątrz tornistra znajduje się kieszeń przednia oraz dwie kieszenie boczne zasuwane zamkiem błyskawicznym oraz kieszonkami z elastycznej siatki.
Anatomiczne wyprofilowane panele pleców, wykonane z wysokiej jakości "oddychającej" siatki, tworzą kanały wentylacyjne, dzięki którym odbywa się przepływ powietrza między tornistrem, a plecami dziecka, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania tornistra przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych i ubioru dziecka.
Ergonomiczne plecy w połączeniu z odpowiednim usztywnieniem komory głównej i spodu tornistra, pomagają w kształtowaniu prawidłowej sylwetki dziecka w okresie, kiedy rośnie ono najszybciej. Tornister umożliwiają równomierne rozłożenie ciężaru na ramionach, dzięki czemu chroni delikatne mięśnie pleców przed nadwyrężeniem.
Wysokiej jakości nieprzemakalny materiał Polyester 300D z jakiego wykonany jest tornister, gwarantuje wysoką wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne, chroni przed wilgocią i brudem, ułatwia utrzymanie czystości.

Specyfikacja:
1 obszerna komora główna
1 przegroda wewnętrzna
1 kieszeń wewnętrzna na suwak
1 saszetka wewnętrzna na suwak
1 kieszeń przednia na suwak
2 kieszenie boczne na suwak
2 kieszenie boczne z elastycznej siatki
Profilowane ergonomiczne plecy
System wentylacji pleców
Miękkie regulowane szelki
Usztywniane dno z tłoczonej gąbki EVA
Liczne elementy odblaskowe
Duży odblask na zatrzasku klapy
Gumowany uchwyt do ręki
Plan lekcji
Materiał: Polyester 300D
Waga: około 0,9 kg
Wymiary: 37 x 28 x 20 cm.

Kod produktu: 329218

Więcej widoków