503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Pracownia Botaniki - 30 eksperymentów Science4you 60469

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 29,00 zł
LUB

Krótki opis

Dowiedz się jak zbudować automatyczny system nawadniania oraz dlaczego ucięta marchewka po włożeniu do wody zaczyna ponownie rosnąć. Naucz się mierzyć drzewa w sprytny sposób oraz odkrywać ich wiek. Dowiedz się jak zaobserwować proces parowania u roślin. Z książeczki dowiesz się czym jest komórka i jaka jest jej budowa. Z Pracownią Botaniki poznasz wspaniały świat życia roślin.

Szczegóły

Pracownia Botaniki - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Dowiedz się jak zbudować automatyczny system nawadniania oraz dlaczego ucięta marchewka po włożeniu do wody zaczyna ponownie rosnąć. Naucz się mierzyć drzewa w sprytny sposób oraz odkrywać ich wiek. Dowiedz się jak zaobserwować proces parowania u roślin. Z książeczki dowiesz się czym jest komórka i jaka jest jej budowa. Z Pracownią Botaniki poznasz wspaniały świat życia roślin. Zestaw pozwala przeprowadzić aż 30 eksperymentów. Dołączona książeczka zawiera bogate opisy jak wykonać poszczególne rzeczy.

Zawartość zestawu: książeczka edukacyjna, paczki z nasionami (rukwi wodnej, fasoli, kolendry, trawy), czerwony barwnik spożywczy, doniczki, pipety Pasteura, duża miarka, małe miarki, szalka Pasteura, torebka strunowa, waciki kosmetyczne.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 38 x 29,5 x 8 cm.
Kod produktu: 60469
Kod ean: 5900511604696

Więcej widoków