503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Warsztat i narzędzia - zestaw majsterkowicza Smart Tools

Producent: Mega Creative

Dostępność: W magazynie

Cena: 65,00 zł
LUB

Krótki opis

Wspaniała zabawa w małego majsterkowicza, który interesuje się śrubokrętami, śrubkami itp narzędziami. Zestaw pozwala dziecku na naśladowanie czynności jakie wykonują dorośli.

Szczegóły

Warsztat i narzędzia - zestaw majsterkowicza
Wspaniała zabawa w małego majsterkowicza, który interesuje się śrubokrętami, śrubkami itp narzędziami. Zestaw pozwala dziecku na naśladowanie czynności jakie wykonują dorośli. Z elementów zawartych w zestawie można wymyślać mnóstwo kreatywnych zabaw. Zestaw rozwija zdolności manualne, wyobraźnię, kreatywność i zdolności samodzielnego myślenia. Daje wszystkim użytkownikom niepowtarzalną okazję radosnego majsterkowania. Rewelacyjny warsztat dla każdego małego majsterkowicza zapakowany w duże, efektowne opakowanie idealnie nadające się na prezent.
Zestaw wykony z bezpiecznego dla dzieci tworzywa z zadbaniem o szczegóły w ładnych, realistycznych kolorach.
Zawartość zestawu: wkrętarko wiertarka elektryczna z napędem, piła, młotek, klucz francuski typu żabka, śrubokręt prosty, śrubokręt krzyżakowy, klucz prosty, liniar kątowy, obcęgi, imadło, kątownik i miarka do trasowania, deski do wkręcania i wbijania, zestaw gwoździ, śrub i nakrętek

Zasilanie wkrętarki: 2 x AA
Przeznaczenie wiekowe: +3 lata
Wymiary opakowania: 56 x 37 x 6 cm.
Kod produktu: 364365
Kod ean: 5902012787236

Więcej widoków