503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Silnik spalinowy do składania z narzędziami

Producent: Mega Creative

Dostępność: W magazynie

Cena: 62,00 zł
LUB

Krótki opis

Wspaniały, edukacyjny zestaw dla każdego młodego mechanika. Po zbudowaniu całego zestawu uruchamiamy silnik kluczykiem (usłyszymy zapłon i zobaczymy świecącą się kontrolkę), pozostaje tylko kręcić korbowodem i wsłuchiwać się czy silnik równo pracuje.

Szczegóły

Silnik spalinowy do składania z narzędziami
Wspaniały, edukacyjny zestaw dla każdego młodego mechanika. Odkrywający sekret pracy silnika spalinowego zasady zastosowania oraz montażu. Teraz każdy młody adept mechaniki może zaznajomić się z istotą cylindrów, pracą tłoków i korbowodu, przeskokiem iskry i procesami spalania. Dzięki zestawowi bardzo łatwo wyjaśnić zasadę działania silników dwu i cztero suwowych. Uzupełnieniem zabawy są efekty świetlne i dźwiękowe. Po zbudowaniu całego zestawu uruchamiamy silnik kluczykiem (usłyszymy zapłon i zobaczymy świecącą się kontrolkę), pozostaje tylko kręcić korbowodem i wsłuchiwać się czy silnik równo pracuje. Pomogą w tym pracujące elementy silnika: tłoki, obracający się pasek klinowy, czy kluczyk stacyjki. Jeśli coś pójdzie nie tak, użyj narzędzi do ponownego rozłożenia i złożenia zestawu. Pamiętaj, aby odpowiednio podpiąć przewody świec zapłonowych. Bogactwo elementów, solidne wykonanie i dbałość o szczegóły, to dodatkowe atuty tego znakomitego zestawu. Nie kończąca się zabawa gwarantowana.
Zestaw rozwija zdolności manualne, wyobraźnię, kreatywność i zdolności samodzielnego myślenia. Daje wszystkim użytkownikom niepowtarzalną okazję radosnego majstrowania. Prawdziwy i doświadczony mechanik nie powstydziłby się takiego zestawu. Rewelacyjny zestaw dla każdego małego miłośnika samochodów. Akcesoria wykonane z wysokiej jakości plastiku, zapakowano w kolorowe pudełko, świetnie nadające się na prezent.

Zawartość zestawu: rozkręcany silnik z elementami elektronicznymi, kluczyk do stacyjki uruchamiający silnik, aparat zapłonowy, 2 świece zapłonowe, 2 gumowe przewody zapłonowe, śrubokręt gwiazdka, klucz nasadowy zakończony 2 końcówkami - płaską i gwiazdką, klucz płaski + oczkowy, zestaw śrub

Wymiary silnika: 26 x 28 x 8 cm.
Przeznaczenie wiekowe: +3 lata
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 41 x 32 x 8 cm.
Kod produktu: 340070
Kod ean: 5902012750766

Więcej widoków