503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Tajemnice Starożytnego Egiptu - Naukowa Zabawa 60887

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Zostań archeologiem i odkryj tajemnice starożytnego Egiptu. Dzięki temu fantastycznemu naukowemu zestawowi przeniesiesz się w świat jednej z najważniejszych cywilizacji w dziejach ludzkości....starożytnych Egipcjan.

Szczegóły

Tajemnice Starożytnego Egiptu - Naukowa Zabawa Clementoni
Zostań archeologiem i odkryj tajemnice starożytnego Egiptu. Dzięki temu fantastycznemu naukowemu zestawowi przeniesiesz się w świat jednej z najważniejszych cywilizacji w dziejach ludzkości....starożytnych Egipcjan. Zagłębiając się w przeszłość, będziesz mógł wydobyć na światło dzienne cenne znaleziska i zrozumieć jak odbywała się mumifikacja. Baw się odkrywaniem tajemnic tego starożytnego kraju....zostań prawdziwym egiptologiem. Akcesoria dołączone do zestawu pozwolą Ci samodzielnie stworzyć mumię i maskę Tutanchamona. Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: forma do odlewu maski Tutanchamona i mumii, woreczek z gipsem, kubeczek z przykrywką, pędzelek, szpatułka, mieszadełko, rękawiczki, pojemniczki z farbami temperowymi w kolorze granatowym i złotym, bandaż do mumii, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60887
Kod ean: 8005125608874

Więcej widoków