503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Planety i Komety - Naukowa Zabawa 60053

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Dzięki temu naukowemu zestawowi udasz się w fascynującą podróż, która pozwoli Ci odkryć komety i poznać Układ Słoneczny. Czym jest układ słoneczny? Dlaczego zmieniają się pory roku, a księżyc "maleje i rośnie" na przestrzeni miesiąca?

Szczegóły

Planety i Komety - Naukowa Zabawa Clementoni
Dzięki temu naukowemu zestawowi udasz się w fascynującą podróż, która pozwoli Ci odkryć komety i poznać Układ Słoneczny. Czym jest układ słoneczny? Dlaczego zmieniają się pory roku, a księżyc "maleje i rośnie" na przestrzeni miesiąca? Na te i wiele innych pytań związanych z tajemnicami kosmosu, odpowie naukowy zestaw "Planety i komety". Podążaj za szczegółową, bogato ilustrowaną instrukcją w języku polskim, by zbudować tor lotu komety, model układu słonecznego, obrazujący ruch Ziemi wokół słońca oraz Księżyca wokół Ziemi. Dyski z planetami i gwiazdami należy połączyć, w odpowiednich miejscach i zamontować plastikowe kule: Ziemię, Słońce oraz Księżyc. Instrukcja zawiera wiele ciekawostek i ilustracji, które pozwolą zrozumieć fazy księżyca, zmiany pór roku, i ruch komet. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: trójwymiarowy model Słońca, trójwymiarowy model Ziemi, trójwymiarowy model Księżyca, bolce obrotowe, pierścień mocujący, dysk z planetami, dysk z Układem Słonecznym, tor komet, ilustrowaną instrukcję w języku polskim z ciekawostkami astronomicznymi.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60053
Kod ean: 8005125600533

Więcej widoków