503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Planetarium zbuduj to sam - Naukowa Zabawa 60707

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Niesamowite niebo z gwiazdami, gwiazdozbiorami, konstelacjami i galaktykami w Twoim własnym pokoju. Wystarczy, że zgasisz światło w pokoju, włączysz planetarium i czeka cię moc gwiezdnych przygód.

Szczegóły

Planetarium zbuduj to sam - Naukowa Zabawa Clementoni
Zbuduj Swoje własne fantastyczne planetarium, obserwuj gwiazdy i poznaj ich nazwy. Niesamowite niebo z gwiazdami, gwiazdozbiorami, konstelacjami i galaktykami w Twoim własnym pokoju. Astronomia jest teraz na wyciągnięcie ręki. Planetarium przeznaczone jest do własnoręcznego złożenia, co zapewnia wiele zabawy. Po wszystkich etapach jego budowy poprowadzi instrukcja w języku polskim. Realistyczne planetarium prezentuje gwiazdy i gwiazdozbiory, dzięki żarówce znajdującej się pod kopułą. Wystarczy, że zgasisz światło w pokoju, włączysz planetarium i czeka cię moc gwiezdnych przygód. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość opakowania: części planetarium, części elektryczne: włącznik, obwód elektryczny, lampa, mapa nieba, instrukcja w języku polskim.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60707
Kod ean: 8005125607075

Więcej widoków