503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Hodowla Triopsów - Naukowa Zabawa 60055

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Cofnij czas i wyhoduj prehistoryczne Triopsy we własnym akwarium. Triopsy to gatunek skorupiaków, które pojawiły się w epoce dinozaurów. Przetrwały w niezmienionej formie ponad 200 milionów lat. To prawdziwy cud natury. Z tym zestawem możesz hodować archaiczne stworki we własnym domu.

Szczegóły

Hodowla Triopsów - Naukowa Zabawa Clementoni
Cofnij czas i wyhoduj prehistoryczne Triopsy we własnym akwarium. Triopsy to gatunek skorupiaków, które pojawiły się w epoce dinozaurów. Przetrwały w niezmienionej formie ponad 200 milionów lat. To prawdziwy cud natury. Z tym zestawem możesz hodować archaiczne stworki we własnym domu. Z ilustrowanej instrukcji dowiesz się jak założyć hodowlę Triopsów, jak je pielęgnować, a także poznasz mnóstwo faktów i ciekawostek o tych żyjątkach. Nazwa triopsów pochodzi z języka greckiego i oznacza "zwierzę o trojgu oczach". Trzecie oko znajduje się na szczycie głowy skorupiaka i jest bardzo wrażliwe na światło, działa jak kompas. Triopsy znajdują się w nieustannym ruchu w poszukiwaniu pożywienia. Dorosłe żyjątka osiągają rozmiar 4-5 cm. Zapewnij odpowiednie warunki swoim Triopsom, zapewnij im ciepło, karm je regularnie i patrz jak rosną. Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zestaw zawiera: akwarium, opakowanie jajeczek Triopsów, saszetka z pożywieniem, łyżeczka, pipeta, plastikowy pojemnik, ilustrowana instrukcja

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60055
Kod ean: 8005125600557

Więcej widoków