503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Odkrywanie elektryczności - Naukowa Zabawa 60886

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Zbuduj urządzenie Alessandro Volta, pierwszy elektryczny generator prądu w historii. Wczuj się w rolę Aleksandra Volty i zrekonstruuj ogniwo, urządzenie pochodzące z dawnych czasów, które zrewolucjonizowało świat nauki. Wygeneruj prąd elektryczny całkowicie bezpiecznie.

Szczegóły

Odkrywanie elektryczności - Naukowa Zabawa Clementoni
Zbuduj urządzenie Alessandro Volta, pierwszy elektryczny generator prądu w historii. Wczuj się w rolę Aleksandra Volty i zrekonstruuj ogniwo, urządzenie pochodzące z dawnych czasów, które zrewolucjonizowało świat nauki. Wygeneruj prąd elektryczny całkowicie bezpiecznie. Pierwszy model nowoczesnego akumulatora elektrycznego, który jest podstawą funkcjonowania wielu urządzeń elektrycznych. Zagraj w MEMO - poznaj wielkich uczonych i dowiedz się wielu pojęć naukowych używając ilustrowanego podręcznika. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: elementy obudowy ogniwa, led z kablami elektrycznymi, płytki miedziane, płytki cynkowe, krążki z filcu, pipeta z podziałką, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60886
Kod ean: 8005125608867

Więcej widoków