503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Sprytny Robot Krab - Mechanika i Zabawa 00-03357

Producent: 4m

Dostępność: W magazynie

Cena: 52,00 zł
LUB

Krótki opis

Skonstruuj sprytnego robota kraba, który zręcznie wykrywa krawędzie i zmienia kierunek ruchu, tak aby nie spaść. Postaw go na stole i obserwuj jego akrobacje. Nogi robota są specjalnie zaprojektowane do pochłaniania wstrząsów. Jeśli robot przypadkowo spada ze stołu, nogi jako pierwsze dotkną ziemi. Nogi absorbują uderzenia i wstrząsy, chroniąc w ten sposób korpus przed uszkodzeniem.

Szczegóły

Sprytny Robot Krab - Mechanic Fun 4m Russell - Uczy i bawi
Skonstruuj sprytnego robota kraba, który zręcznie wykrywa krawędzie i zmienia kierunek ruchu, tak aby nie spaść. Postaw go na stole i obserwuj jego akrobacje. Nogi robota są specjalnie zaprojektowane do pochłaniania wstrząsów. Jeśli robot przypadkowo spada ze stołu, nogi jako pierwsze dotkną ziemi. Nogi absorbują uderzenia i wstrząsy, chroniąc w ten sposób korpus przed uszkodzeniem. Jeśli siła oddziaływania jest duża, nogi mogą wypaść z obudowy. Nie martw się tym - zainstaluj je ponownie. Wiele robotów - krabów zostało zaprojektowanych w taki sam sposób jak prawdziwe skorupiaki - do chodzenia bokiem. Kraby chodzą bokiem, ponieważ nie potrafią chodzić do przodu. Stawy w ich nogach zginają się tylko w pozycji góra-dół, nie z boku na bok.

Zawartość zestawu: przezroczysta pokrywa, kadłub z zainstalowanym silnikiem, 8 nóg, pojemnik na baterię, 2 kleszcze, śruba z podkładką, 2 śruby, metalowa antena, 2 zaciski, 2 osie, 2 koła zębate

Dodatkowo potrzebna jest jest 1 bateria AA 1,5 V.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 24 x 16,5 x 6 cm.
Kod produktu: 00-03357
Kod ean: 4893156033574

Więcej widoków