503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Cyber Robot Programowany Bluetooth - Naukowa Zabawa 60939

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 99,00 zł
LUB

Krótki opis

Niesamowity robot dla dzieci, wyposażony w moduł Bluetooth. Pobierz darmową aplikację dla tabletów i smartfonów, aby zaprogramować ruchy robota, efekty świetlne i efekty dźwiękowe.

Szczegóły

Programowany Cyber Robot - Naukowa Zabawa Clementoni - złóż go i zaprogramuj.
Jesteście gotowi na pasjonującą przygodę? Cyber Robot stanie się Waszym nieodłącznym przyjacielem, wraz z nim będziecie stawiać czoła zabawnym zadaniom i odkrywać zasady programowania i robotyki. Całkowicie nowy zestaw naukowy dla entuzjastów technologii, którego nie można przegapić. Niesamowity robot dla dzieci, wyposażony w moduł Bluetooth. Pobierz darmową aplikację dla tabletów i smartfonów, aby zaprogramować ruchy robota, efekty świetlne i efekty dźwiękowe. Ten jedyny w swoim rodzaju naukowy zestaw pozwalający na zbudowanie i zaprogramowanie robota będzie idealny dla wszystkich małych ekspertów od robotyki. Rozwija umiejętności manualne, logicznego myślenia, samodzielności, a także kreatywności i fantazji. Wykonywanie zabawnych zadań z robotem stanie się wspaniałą zabawą dla całej rodziny.
Zestaw składa się z elementów, które pozwolą na zbudowanie prawdziwego robota, posiadającego 4 cyfrowe i interaktywne warianty zabawy: programowanie cyfrowe, kontrolę w czasie rzeczywistym, wariant samodzielnej nauki, programowanie ręczne.

Cyber Robot został wyposażony w energooszczędnego Bluetooth, który jest kompatybilny z urządzeniami Apple (IPhone 4s, iPad 3, iPad Air, iPad mini 1, iPod touch 5-th generation lub późniejsze modele) oraz systemem Android (wszystkie urządzenia wyposażone w BLE i software Android 4.3 lub późniejsze wersje). Wystarczy pobrać darmową aplikację, aby przy pomocy tableta lub smarftona, zaprogramować ruchy robota, efekty świetlne i dźwiękowe.

Zawartość zestawu: płytka elektroniczna z Bluetooth, silniki elektryczne, komora na baterie z pokrywką, głośnik, led, głowa, korpus, osłona, szyja, ramiona i przedramiona, koła i kółka, gumki (opony), śruby oraz naklejki. Do zestawu została również dołączona ilustrowana, naukowa instrukcja, zawierająca wiele informacji na temat programowania i robotyki.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 7 x 45 x 31 cm.
Baterie: 4 baterie AA/LR06 (brak w zestawie)
Kod produktu: 60939
Kod ean: 8005125609390

Więcej widoków