503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Nauka w szklarni - Naukowa Zabawa 60076

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 68,00 zł
LUB

Krótki opis

Przezroczysta szklarnia z wbudowanym, nowoczesnym systemem podlewania i wentylacji słonecznej. Wysiewaj i hoduj rośliny o każdej porze roku. Zbuduj zgodnie z instrukcją odpowiedni system nawadniania. Zainstaluj termometr do kontrolowania temperatury. Obserwuj kiełkowanie nasion i wzrastanie roślin. W tym naukowym zestawie znajdziesz cały potrzebny materiał: nasiona roślin, ziemię, doniczki, wspaniałą przezroczystą szklarnię, oraz instrukcję pełną użytecznych informacji.

Szczegóły

Nauka w szklarni - Naukowa Zabawa Clementoni
Przezroczysta szklarnia z wbudowanym, nowoczesnym systemem podlewania i wentylacji słonecznej. Wysiewaj i hoduj rośliny o każdej porze roku. Zbuduj zgodnie z instrukcją odpowiedni system nawadniania. Zainstaluj termometr do kontrolowania temperatury. Obserwuj kiełkowanie nasion i wzrastanie roślin. W tym naukowym zestawie znajdziesz cały potrzebny materiał: nasiona roślin, ziemię, doniczki, wspaniałą przezroczystą szklarnię, oraz instrukcję pełną użytecznych informacji. W zestawie otrzymujesz 30 stron informacji: montaż szklarni, środowisko szklarni, budowa nasion, kiełkowanie nasion w szklarni, wiadomości na temat roślin, z czego zbudowana jest roślina, rozmnażanie roślin i kwiatów, można stworzyć swój zielnik, poznać anatomię roślin, nauczyć się rozpoznawania drzew liściastych.

Zawartość zestawu: szklarnia złożona z podstawy, przeźroczystej pokrywy z wbudowanym systemem nawadniania i zbiornikiem na wodę, termometr, pipetki, doniczki, kubek z zakrętką, mały kubek z zakrętką, szpatułka, torf, saszetka z nasionami, ilustrowany podręcznik.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 11,90 x 42,80 x 31,10 cm.
Kod produktu: 60076
Kod ean: 8005125600762

Więcej widoków