503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Mydlane bańki - Naukowa Zabawa 60885

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw do bezpiecznego i łatwego odkrywania zasad fizyki, które ukrywają się w bańkach mydlanych. Lubisz bańki mydlane? Zabawa nimi sprawia Ci wiele radości? Z tym zestawem zabawa jest jeszcze ciekawsza. Dowiesz się jak cieszyć się pięknem delikatnych i lekkich baniek w wyjątkowy sposób i poznasz ich wszystkie tajemnice.

Szczegóły

Mydlane bańki - Naukowa Zabawa Clementoni
Zestaw do bezpiecznego i łatwego odkrywania zasad fizyki, które ukrywają się w bańkach mydlanych. Lubisz bańki mydlane? Zabawa nimi sprawia Ci wiele radości? Z tym zestawem zabawa jest jeszcze ciekawsza. Dowiesz się jak cieszyć się pięknem delikatnych i lekkich baniek w wyjątkowy sposób i poznasz ich wszystkie tajemnice. Jak tworzyć ogromne bańki, jak puszczać dużo baniek równocześnie lub kiście baniek, jak stawiać bańkowe kopuły. Dowiesz się również, czy można stworzyć jedną bańkę wewnątrz drugiej, czy można żonglować bańkami i jaki kształt bańki powstanie z kwadratowej formy. Eksperymentuj i baw się. Ilustrowana instrukcja jest kopalnią interesujących ciekawostek na temat baniek mydlanych. Wraz z nią nauczysz się, jak stworzyć poszczególne bańkowe figury oraz jak przygotować idealny roztwór do baniek. Z zestawem nie tylko świetnie się bawisz, ale również poznajesz naukę. Oprowadzimy Cię po wszystkich istotnych prawach fizyki, które rządzą kształtem i trwałością bańki. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: miseczka, kubek z nakrętką, szpatułka, gliceryna roślinna, słomki, przyrządy do formowania baniek, ilustrowana instrukcja w języku polskim.

Przeznaczenie wiekowe: +6 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60885
Kod ean: 8005125608850

Więcej widoków