503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Moje laboratorium chemiczne - Naukowa Zabawa 60250

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 78,00 zł
LUB

Krótki opis

Kompletne laboratorium bogato wyposażone w profesjonalne przyrządy aby wykonać 150 łatwych i bezpiecznych doświadczeń. Zostań ekspertem w dziedzinie chemii. Przy pomocy tego naukowego zestawu będziesz mógł odkryć tajniki tej fascynującej dziedziny nauki. Wykorzystaj probówki i mikstury, aby przeprowadzić ekscytujące i całkowicie bezpieczne eksperymenty.

Szczegóły

Moje laboratorium chemiczne - Naukowa Zabawa Clementoni
Kompletne laboratorium bogato wyposażone w profesjonalne przyrządy aby wykonać 150 łatwych i bezpiecznych doświadczeń. Zostań ekspertem w dziedzinie chemii. Przy pomocy tego naukowego zestawu będziesz mógł odkryć tajniki tej fascynującej dziedziny nauki. Wykorzystaj probówki i mikstury, aby przeprowadzić ekscytujące i całkowicie bezpieczne eksperymenty. Zaimponuj przyjaciołom. Z naukową precyzją utwórz cząsteczki i spreparuj niezliczone substancje znajdujące się w naszym pożywieniu i otoczeniu. Poznaj barwniki z których składają się kolorowe atramenty. Przez wszystkie etapy przeprowadzi Cię ilustrowana instrukcja w języku polskim. Ona również dostarczy wielu informacji i ciekawostek z dziedziny chemii. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: okulary ochronne, zlewki z przykrywkami, probówki z korkami, szczotka do mycia pojemników, mieszadełko, pipeta, balony, zabezpieczenie probówek, menzurka, lejek, stojak do probówek, szpatułki, papier do filtrowania, plastikowa rurka do łączenia, pinceta, różdżka baniek mydlanych, substancje chemiczne, bogato ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 7 x 45 x 31 cm.
Kod produktu: 60250
Kod ean: 8005125602506

Więcej widoków