503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Mój fantastyczny ogród - Naukowa Zabawa 60718

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 82,00 zł
LUB

Krótki opis

Przy pomocy tego naukowego zestawu będziesz mógł odkryć zapachy i kolory ogrodu. W zestawie znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do uprawiania roślin w Twojej szklarni.

Szczegóły

Mój fantastyczny ogród - Naukowa Zabawa Clementoni

Przy pomocy tego naukowego zestawu będziesz mógł odkryć zapachy i kolory ogrodu. W zestawie znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do uprawiania roślin w Twojej szklarni - zabawne grabki i praktyczną łopatkę, a także nasiona roślin takich jak koniczyna, czy nasturcja. Zabaw się w małego ogrodnika i podążaj za informacjami zawartymi w bogato ilustrowanym podręczniku w języku polskim. Zabawie towarzyszyć będą 3 ogrodowi przyjaciele, Panowie Marchewka, Kukurydza i Pomidor. Zbuduj ich sam. Patrz, jak każdego dnia w Twojej szklarni rosną prawdziwe rośliny. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: ogród złożony z: podstawki i przezroczystych przykrywek, figurki, nasiona: koniczyny, trawy, bazylii, nasturcji, krążki torfu, pipetka, kubek 100 ml z przykrywką, nalepki na figurki i narzędzia, narzędzie ogrodowe: łopatka i grabki, ilustrowany podręcznik w języku polskim.

Przeznaczenie wiekowe: +5 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania:7 x 45 x 31 cm.
Kod produktu: 60718
Kod ean: 8005125607181

Więcej widoków