503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Magia Nauki - 20 zabawnych sztuczek naukowych KidzLabz 00-03265

Producent: 4m

Dostępność: W magazynie

Cena: 42,00 zł
LUB

Krótki opis

Wykonaj różne sztuczki magiczne, korzystając z codziennych przedmiotów. Od magnetyzmu przez matematykę, do czytania w myślach. Odkryjesz, że w magii tak naprawdę chodzi o naukę.

Szczegóły

Magia Nauki - KidzLabz 4m Russell - Uczy i bawi
Zestaw zawiera 20 zabawnych sztuczek naukowych.
Zaskocz przyjaciół i rodzinę. Wykonaj różne sztuczki magiczne, korzystając z codziennych przedmiotów. Od magnetyzmu przez matematykę, do czytania w myślach. Odkryjesz, że w magii tak naprawdę chodzi o naukę.
Czy potrafisz utrzymać równowagę monety na krawędzi banknotu? Jesteś w stanie zmienić pasek papieru w dwie połączone pętle? Jak sprawić aby spinacz unosił się na wodzie. Te i wiele innych sztuczek poznasz dzięki temu fantastycznemu zestawowi. Zostań również prawdziwym magiem przy pomocy... matematyki. Komplet tajemniczych gadżetów oraz przystępna instrukcja wystarczą, aby urządzić spektakularny pokaz iluzji w gronie Twoich najbliższych znajomych. Zastosuj kilka sprytnych sztuczek i przekonaj swoją publiczność, że potrafisz czytać w myślach, w pamięci wykonujesz niezwykle skomplikowane obliczenia i znasz odpowiedź na różne skomplikowane zadania. Ćwiczenie poszczególnych trików, a potem ich prezentacja pochłonie Cię bez reszty i stworzy z Ciebie prawdziwego naukowego maga – iluzjonistę.

Zawartość zestawu: 1 specjalnie zaprojektowaną nakrętkę, 2 słomki, plastikowy kubeczek, plastikową pipetę, 3 metalowe podkładki, 1 mini magnes w kształcie litery U, 3 miniaturowe plastikowe łódki, 2 świecące koraliki, 4 spinacze, 2 długie paski papieru, 1 zadrukowaną ulotkę, 1 zadrukowany kartonik, gumę mocującą, 1 torbę foliową, 1 gumkę, 24 stronicową książeczkę z ciekawymi objaśnieniami.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 17 x 22 x 6 cm.
Kod produktu: 00-03265
Kod ean: 4893156032652

Więcej widoków