503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Laboratorium mechaniki - Maszyny rolnicze 10 konstrukcji - Naukowa Zabawa 60951

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 59,00 zł
LUB

Krótki opis

Dzięki ponad 200 elementom wchodzącym w skład zestawu, można utworzyć ponad 10 konstrukcji o rosnącym poziomie trudności, który stymuluje użytkownika do kreatywnego i nieszablonowego myślenia. Możliwe jest zbudowanie: ciągnika z silnikiem średnioprężnym, ciągnika, przetrząsacza do siana, zraszacza, maszyny do zbioru winogron, maszyny do zbierania pomidorów, ładowarki czołowej, wiertnicy glebowej, kultywatora, żniwiarki.

Szczegóły

Laboratorium mechaniki - Maszyny rolnicze 10 konstrukcji - Naukowa Zabaw Technologic Clementoni
Zestaw został zainspirowany metodologią system pomaga w rozwoju. Wzbogaca zdolności manualne, aby idee nabrały konkretnej formy, pomysłowość aby formułować hipotezy i eksperymentować, kreatywność aby wymyślać ciągle nowe projekty.
Bogate laboratorium, przy użyciu którego dzieci mogą się bawić podczas nauki i poznawać podstawowe zasady mechaniki i inżynierii. Dzięki ponad 200 elementom wchodzącym w skład zestawu, można utworzyć ponad 10 konstrukcji o rosnącym poziomie trudności, który stymuluje użytkownika do kreatywnego i nieszablonowego myślenia. Możliwe jest zbudowanie: ciągnika z silnikiem średnioprężnym, ciągnika, przetrząsacza do siana, zraszacza, maszyny do zbioru winogron, maszyny do zbierania pomidorów, ładowarki czołowej, wiertnicy glebowej, kultywatora, żniwiarki.
Ten naukowy zestaw odkryje przed wami technologie użycia dźwigni, przekładni, mechanizmu różnicowego - w celu aktywacji napędu i uruchomienia mechanizmów, zębatek stożkowych, modułów napędowych, przekładni ślimakowej. Zestaw stanowi bazę do zrobienia kompletnego układu napędowego. Bogaty ilustrowany podręcznik naukowy łatwo przeprowadzi was przez etapy montażu.

Zawartość zestawu: ponad 200 elementów konstrukcyjnych, 2 bogato ilustrowane instrukcje montażu (krok po kroku).

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 6 x 40 x 28 cm.
Kod produktu: 60951
Kod ean: 8005125609512

Więcej widoków