503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Laboratorium urody - Naukowa Zabawa 50521

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 79,00 zł
LUB

Krótki opis

Prawdziwe laboratorium naukowe do tworzenia wspaniałych i różnorodnych kosmetyków. Poznaj tajniki kosmetologii. Baw się tworząc pachnące preparaty dostosowane do twoich potrzeb, według kosmetycznych receptur z bogato ilustrowanej instrukcji.

Szczegóły

Laboratorium urody - Naukowa Zabawa Clementoni
Seria Naukowa Zabawa to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Naukowa Zabawa Clementoni na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Prawdziwe laboratorium naukowe do tworzenia wspaniałych i różnorodnych kosmetyków. Poznaj tajniki kosmetologii. Baw się tworząc pachnące preparaty dostosowane do twoich potrzeb, według kosmetycznych receptur z bogato ilustrowanej instrukcji. Dzięki temu zestawowi stworzysz: sole do kąpieli, krem do ciała, płyn do kąpieli, mydła, perfumy, scrub, maseczki do twarzy, olejek do ciała, pot-pourri. To wszystko z absolutnie bezpiecznych, naturalnych składników.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 45 x 31 x 8 cm.
Kod produktu: 50521
Kod ean: 8005125505210

Więcej widoków