503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Kosmetyki - Naukowa Zabawa 60469

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 64,00 zł
LUB

Krótki opis

Prawdziwe laboratorium kosmetyczne, aby naprawdę wspaniałe, indywidualnie tworzone kremy i aromatyzowane sole do kąpieli powstawały w twoim domu. Zestaw zawiera esencje i naturalne składniki w celu stymulowania kreatywności dzieci.

Szczegóły

Kosmetyki - Naukowa Zabawa Clementoni
Prawdziwe laboratorium kosmetyczne, aby naprawdę wspaniałe, indywidualnie tworzone kremy i aromatyzowane sole do kąpieli powstawały w twoim domu. Zestaw zawiera esencje i naturalne składniki w celu stymulowania kreatywności dzieci. Wiele zabawnych działań proponowanych w bogatym podręczniku prowadzącym dzieci do odkrywania tajników kosmetyków. Odkryj tajniki kosmetyki przygotowując różne preparaty do pielęgnacji urody, według receptur zawartych w ilustrowanej instrukcji. Baw się tworząc wspaniałe kremy do ciała, sole kąpielowe, peelingi, olejki zapachowe, masło kakaowe. Sporządź odżywcze maseczki do twarzy i wiele innych wspaniałych kosmetyków.

Zawartość zestawu: baza zapachowa kwiatowa, perfumowa baza o słodkim zapachu, szpatułka, pipety, czerwony barwnik, kubek z miarką 50 ml, kubek z miarką 100 ml, łopatka, mieszadełko, buteleczka spray, baza zmiękczająca, baza do kremu, pojemnik do kremu 15 ml, pojemnik do kremu 30 ml, naklejki, stojak na buteleczki, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 42 x 28 x 6 cm.
Kod produktu: 60469
Kod ean: 8005125604692

Więcej widoków