503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Pracownia Kuchennych Eksperymentów - 20 eksperymentów Science4you 60616

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 29,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw dla prawdziwych poszukiwaczy przygód w codziennym życiu. Te wspaniałe eksperymenty zaskoczą naprawdę wszystkich. generator świetnych, odkrywczych pomysłów, które uruchomią każdą wyobraźnię.

Szczegóły

Pracownia Kuchennych Eksperymentów - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Użyj odczynników oraz rzeczy, które znajdziesz w kuchni, aby przeprowadzić ciekawe eksperymenty naukowe. Zestaw dla prawdziwych poszukiwaczy przygód w codziennym życiu. Te wspaniałe eksperymenty zaskoczą naprawdę wszystkich. generator świetnych, odkrywczych pomysłów, które uruchomią każdą wyobraźnię.
Z książeczki edukacyjnej dowiesz się między innymi:
Jak zaświecić żarówkę stosując do tego cytrynę
Jak pisać i odkrywać tajemnicze, nietypowe wiadomości wykorzystując jedynie produkty spożywcze
Jak usmażyć jajko bez użycia ciepła lub jak nadać mu kwadratowy kształt podczas gotowania
Jak zrobić rakietę i kryształy w różnych zabawnych kształtach
Jak z odczynników znalezionych w kuchni zrobić wspaniałe eksperymenty naukowe

Zawartość zestawu: książeczka edukacyjna, rękawice ochronne, balon, pipeta Pasteura, duża miarka, próbówka z zatyczką, żarówka led, spinacze, sznurek, mała miarka z pokrywką, kolorowe wyciory plastyczne, słomki, model wulkanu, pędzelek, czerwony barwnik spożywczy, przewody elektryczne z "krokodylkami", drewniana szpatułka.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 23,5 x 22 x 6,5 cm.
Kod produktu: 60616
Kod ean: 5900511606164

Więcej widoków