503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Fabryka Cukierków - 19 eksperymentów Science4you 60884

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 72,00 zł
LUB

Krótki opis

Z tym zestawem przygotujesz pyszne galaretki w kształcie robaczków, kolorowe lizaki i nie tylko. Samodzielnie przygotuj smaczne i barwne słodycze, takie jak słodkie pianki czy słodycze jogurtowe. Do tego przygotuj wspaniały, domowy napój, Kolorowa uczta gwarantowana.

Szczegóły

Fabryka Cukierków - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Czas na cukierkowe szaleństwo. Z tym zestawem przygotujesz pyszne galaretki w kształcie robaczków, kolorowe lizaki i nie tylko. Samodzielnie przygotuj smaczne i barwne słodycze, takie jak słodkie pianki czy słodycze jogurtowe. Do tego przygotuj wspaniały, domowy napój, Kolorowa uczta gwarantowana. Dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

Książeczka edukacyjna:
Jak zrobić pyszne galaretki w kształcie robaczków
Jak zrobić lizaki o zabawnych kształtach
Jak zrobić karmelowe nici, oraz krystaliczne lizaki
Jak zrobić jogurtowe słodycze
Jak zrobić pianki w czekoladzie
Jak zrobić domowe napoje i wiele, wiele innych.....

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 38 x 29,5 x 8 cm.
Kod produktu: 60884
Kod ean: 5900511608847
Producent: Trefl

Więcej widoków