503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Fabryka Czekolady - 29 eksperymentów Science4you 60883

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 72,00 zł
LUB

Krótki opis

Z tym zestawem przygotujesz przepyszne, czekoladowe lizaki, a także upieczesz słodkie bułeczki z kawałkami czekolady. Co więcej, przygotujesz czekoladowe salami, czekoladowy jogurt, a nawet domowe lody czekoladowe. Czekoladowy zawrót głowy.

Szczegóły

Fabryka Czekolady - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Czekolada wszędzie jest mile widziana. Z tym zestawem przygotujesz przepyszne, czekoladowe lizaki, a także upieczesz słodkie bułeczki z kawałkami czekolady. Co więcej, przygotujesz czekoladowe salami, czekoladowy jogurt, a nawet domowe lody czekoladowe. Czekoladowy zawrót głowy.

Książeczka edukacyjna:
Jak zrobić czekoladowe lizaki
Jak zrobić czekoladowe foremki z balonów
Jak zrobić pyszne czekoladowe ciasteczka
Jak zrobić czekoladowe salami
Jak zrobić lody z jogurtu czekoladowego
Jak zrobić domowe lody czekoladowe i wiele, wiele innych.....

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 38 x 29,5 x 8 cm.
Kod produktu: 60883
Kod ean: 5900511608830
Producent: Trefl

Więcej widoków