503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Kostka magiczny kubek 4D

Producent: Nie

Dostępność: W magazynie

Cena: 18,00 zł
LUB

Krótki opis

Magiczny Kubek to tryliony kombinacji w jednej układance. Możliwość własnych ustawień oraz przekładania oczek zwiększa atrakcyjność zabawki. Każde oczko wykonuje ruchy obrotowe oraz pionowe. Można je przesuwać wokół osi panela lub przełożyć na jeden z 5 paneli obrotowych.

Szczegóły

Wspaniała niezapomniana przez wszystkich kostka w nowej ulepszonej formie. Logiczna układanka z magicznym kubkiem to zawsze udana zabawa. Magiczny Kubek to tryliony kombinacji w jednej układance. Możliwość własnych ustawień oraz przekładania oczek zwiększa atrakcyjność zabawki. Każde oczko wykonuje ruchy obrotowe oraz pionowe. Można je przesuwać wokół osi panela lub przełożyć na jeden z 5 paneli obrotowych. Gra polega na ułożeniu 12 poziomów, każdy w takim samym kolorze. Przed rozpoczęciem gry należy zdjąć blokadę na jednym z guzików. Guziki można dowolnie przestawiać. Wspaniała łamigłówka, która ćwiczy umysł, a przy tym nigdy się nie nudzi!
Gra rozwija zdolności logicznego myślenia oraz manualne. Grać możesz wszędzie, w domu, na przerwie w szkole, w autobusie.
Wymiary kostki: 11 x 7 cm.

Więcej widoków