503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Jaka jest pogoda - Naukowa Zabawa 60894

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 48,00 zł
LUB

Krótki opis

Kompletna stacja pogodowa, która pozwoli Ci obserwować zjawiska atmosferyczne i ocenić pogodę i klimat. Poznaj zaskakujące fakty z dziedziny meteorologii, stań się prawdziwym naukowcem i okiełznaj naturę. Chcesz wiedzieć jaka będzie pogoda? Nie musisz czekać na telewizyjną prognozę. Obserwuj i zapisuj zmiany pogody dzięki własnej wielofunkcyjnej stacji meteo.

Szczegóły

Jaka jest pogoda - Naukowa Zabawa Clementoni
Kompletna stacja pogodowa, która pozwoli Ci obserwować zjawiska atmosferyczne i ocenić pogodę i klimat. Poznaj zaskakujące fakty z dziedziny meteorologii, stań się prawdziwym naukowcem i okiełznaj naturę. Chcesz wiedzieć jaka będzie pogoda? Nie musisz czekać na telewizyjną prognozę. Obserwuj i zapisuj zmiany pogody dzięki własnej wielofunkcyjnej stacji meteo. Możesz określić prędkość i kierunek wiatru, mierzyć temperaturę, ilość opadów oraz ciśnienie i wilgotność powietrza. Wyciągaj wnioski i przewiduj pogodę. Trzymaj rękę na pulsie, śledź poszczególne zmiany w klimacie i wykonaj szereg eksperymentów. Nieważne czy świeci słońce, czy pada deszcz, ze stacją meteo zawsze jest zabawa i okazja do nauczenia się nowych rzeczy o pogodzie. Sama budowa stacji, dzięki przejrzystej i bogatej w informacje o zjawiskach meteo instrukcji w języku polskim, nie sprawi problemów i bez wątpienia zapewni małym konstruktorom wiele frajdy. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: podstawka stacji meteorologicznej, naklejki, deszczomierz z podziałką, wiatrowskaz, termometr, wilgotnościomierz (higrometr), pokrywa wilgotnościomierza, elementy anemometru, pipeta, kubek z zakrętką, pręt mocujący do terenu, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 7 x 35 x 26 cm.
Kod produktu: 60894
Kod ean: 8005125608942

Więcej widoków