503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Jak działa zegar - Naukowa Zabawa 60948

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 46,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw do badania sekretów i pracy mechanizmów zegara. Odkryj tajniki czasu. Zmontuj przekładnie zębate i uruchom prawdziwy zegar sprężynowy. Nakręć sprężynę i wpraw w ruch wahadło. Uaktualnij twój osobisty kalendarz porami roku, miesiącami i dniami. Dzięki temu fantastycznemu zestawowi można złożyć prawdziwy zegar i dowiedzieć się jak funkcjonuje.

Szczegóły

Jak działa zegar - Naukowa Zabawa Clementoni
Zestaw został zainspirowany metodologią system pomaga w rozwoju. Wzbogaca zdolności manualne, aby idee nabrały konkretnej formy, pomysłowość aby formułować hipotezy i eksperymentować, kreatywność aby wymyślać ciągle nowe projekty.
Zestaw do badania sekretów i pracy mechanizmów zegara. Odkryj tajniki czasu. Zmontuj przekładnie zębate i uruchom prawdziwy zegar sprężynowy. Nakręć sprężynę i wpraw w ruch wahadło. Uaktualnij twój osobisty kalendarz porami roku, miesiącami i dniami. Dzięki temu fantastycznemu zestawowi można złożyć prawdziwy zegar i dowiedzieć się jak funkcjonuje. Użytkownik pozna jak moc przekazywana przez sprężynę przesuwa wskazówki zegara. Bogaty ilustrowany podręcznik do nauki przeprowadzi nas przez wszystkie etapy zabawy zaskakując ciekawostkami oraz wieloma przydatnymi informacjami.

Zawartość zestawu: obudowa zegara, przezroczysta koperta, koła zębate, akcesoria, złożona sprężyna, przezroczyste naklejki, wycinki czasu, bogato ilustrowany podręcznik.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 7 x 35 x 26 cm.
Kod produktu: 60948
Kod ean: 8005125609482

Więcej widoków