503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Wulkan i kopalnia kryształów - KidzLabs 00-05532

Producent: 4m

Dostępność: W magazynie

Cena: 74,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw kreatywny Wulkan i Kopalnia Kryształów to gratka dla fanów odkryć geologicznych. Gipsowy wulkan wybucha i kryje w swoim wnętrzu piękne kryształy.

Szczegóły

Wulkan i kopalnia kryształów - Kidzlabs 4m Russell - Uczy i bawi
Tak wspaniałej zabawki edukacyjnej chyba jeszcze nie było. Ten wyjątkowy zestaw pozwala dzieciom zgłębić wiedzę z nauk geologicznych poprzez własnoręcznie wykonane doświadczenia. Każdy wie, że nie ma lepszego sposobu na naukę niż samodzielne doświadczanie. Zestaw kreatywny Wulkan i Kopalnia Kryształów to gratka dla fanów odkryć geologicznych. Gipsowy wulkan wybucha i kryje w swoim wnętrzu piękne kryształy. W zestawie znajduje się forma do wykonania gipsowego odlewu. Po zmieszaniu proszku z wodą i pozostawieniu do zastygnięcia, otrzymasz fantastyczny wulkan. Teraz można go pomalować, dzięki czemu będzie wyglądał jak prawdziwy. Pora na doświadczenia z wybuchami lawy i poszukiwaniem pięknych kryształów. Wydobywaj te unikatowe skarby czerpiąc radość z nauki.

Zawartość zestawu: forma do odlewu wulkanu, proszek gipsowy, farbki, bryła gipsu z zatopionymi minerałami i pirytem, narzędzia do prowadzenia wykopalisk, karta ekspozycyjna na minerały, woreczek, instrukcja wraz z ciekawymi informacjami na temat minerałów.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 21 x 26 x 9 cm.
Kod produktu: 00-05532
Kod ean: 4893156055323

Więcej widoków