503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Warsztacik Kryształków - 2 eksperymenty Science4you 60719

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 19,00 zł
LUB

Krótki opis

Za pomocą tego zestawu stwórz błyszczące kryształy. Wykorzystaj ałun potasu, aby stworzyć kryształy i obserwuj ich powstawanie oraz wzrost. Użyj soli morskiej, aby stworzyć niepowtarzalny kwiat.

Szczegóły

Warsztacik Kryształków - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Zaczynając od warsztaciku, poprzez pracownię, stwórz własną fabrykę nauki i zabawy. Za pomocą tego zestawu stwórz błyszczące kryształy. Wykorzystaj ałun potasu, aby stworzyć kryształy i obserwuj ich powstawanie oraz wzrost. Użyj soli morskiej, aby stworzyć niepowtarzalny kwiat.

Zawartość zestawu: płytka Petriego, mała miarka, drewniana szpatułka, ałun potasowy, okrągły papierowy filtr, rękawice ochronne, instrukcja krok po kroku.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 16 x 11 x 5,5 cm.
Kod produktu: 60719
Kod ean: 5900511607192

Więcej widoków