503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Doktor Lab - Perfumy Studio - Wild Science

Producent: Dromader

Dostępność: W magazynie

Cena: 49,00 zł
LUB

Krótki opis

Każda dziewczynka marzy o tym, by mieć swoje własne perfumy. Teraz ze specjalnym zestawem „Perfumy Studio” jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy wysilić swoją kreatywność, a otoczenie wypełni się zapachem wspaniałych perfum i kompozycji zapachowych. W zestawie znajduje się bogaty zbiór półproduktów, dzięki którym każda dziewczynka może stworzyć własne wymarzone perfumy. Trzeba jednak sporej precyzji i zaangażowania, by uzyskać doskonały efekt. W dołączonej do zestawu instrukcji znajduje się dokładny opis tworzenia własnych perfum.

Szczegóły

Doktor Lab - Perfumy Studio - Wild Science
Najnowsza seria zestawów edukacyjnych na licencji „Wild Science” jest kolekcją przybliżającą dzieciom prawdziwą naukę. Zestawy zapewniają doskonałą zabawę podczas ważnych i bezpiecznych naukowych eksperymentów. Każda dziewczynka marzy o tym, by mieć swoje własne perfumy. Teraz ze specjalnym zestawem „Perfumy Studio” jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy wysilić swoją kreatywność, a otoczenie wypełni się zapachem wspaniałych perfum i kompozycji zapachowych. W zestawie znajduje się bogaty zbiór półproduktów, dzięki którym każda dziewczynka może stworzyć własne wymarzone perfumy. Trzeba jednak sporej precyzji i zaangażowania, by uzyskać doskonały efekt. W dołączonej do zestawu instrukcji znajduje się dokładny opis tworzenia własnych perfum. Teraz każda dziewczynka może stać się wielkim naukowcem i opracować własną, oryginalną formułę zapachową, na punkcie której każdy oszaleje.

Zawartość zestawu: specjalna baza perfum, atomizer, fiolki, stikery, mini zlewka do odmierzania, strzykawka, bawełniane waciki filtracyjne z zapachem, pinceta, kolorowa instrukcja, instrukcja bezpieczeństwa.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Wymiary opakowania: 17 x 21,5 x 7 cm.
Kod produktu: 00642
Kod ean: 5900360006429

Więcej widoków