503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Fizyka i Grawitacja - Naukowa Zabawa 60884

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 28,00 zł
LUB

Krótki opis

Fizyka nie musi być nudna. Przeprowadź swoje eksperymenty. Unikatowy zestaw dla małych adeptów nauki. Uczenie się zasad fizyki i odkrywanie tajemnic grawitacji nigdy jeszcze nie było tak zabawne. Sprawdź czy i jak fizyka wpływa na nasze życie i wszystko co nas otacza.

Szczegóły

Fizyka i Grawitacja - Naukowa Zabawa Clementoni
Fizyka nie musi być nudna. Przeprowadź swoje eksperymenty. Unikatowy zestaw dla małych adeptów nauki. Uczenie się zasad fizyki i odkrywanie tajemnic grawitacji nigdy jeszcze nie było tak zabawne. Sprawdź czy i jak fizyka wpływa na nasze życie i wszystko co nas otacza. Badaj i mierz siłę grawitacji za pomocą bogatego, specjalistycznego instrumentarium dostarczonego w zestawie. Eksperymentuj i baw się. Samodzielnie sprawdź i zbadaj teorie Galileusza i Newtona. Wypróbuj siłę ciążenia. Zmierz prędkość kulki spadającej "bez popychania" i sprawdź od czego ona zależy. Zbadaj teorię grawitacji Newtona. Te i inne eksperymenty przeprowadzisz z tym fantastycznym naukowym zestawem. Ilustrowana instrukcja , oprócz wskazówek dotyczących doświadczeń, dostarczy Ci również wielu informacji i ciekawostek z dziedziny fizyki i przybliży tajniki siły przyciągania ziemskiego. Zabawka rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: podstawa toru, elementy plastikowego toru, blok startowy, piłeczka lub kulka, koszyczek "cel", elementy równi pochyłej, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 5,5 x 15 x 21 cm.
Kod produktu: 60884
Kod ean: 8005125608843

Więcej widoków