503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Crazy Chic 78224 - Lustro do makijażu

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 79,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw lustro do makijażu to błyszczące lustro oświetlone ledowymi światełkami z wieloma szufladkami do akcesoriów. Przeniesie Cię do magicznego świata Crazy Chic. Zestaw kosmetyków, aby stać się prawdziwą artystką makijażu i stworzyć look glamour. Zestaw zawiera dużo kosmetyków zmywalnych wodą: kolorowe cienie do powiek, błyszczyki i róże.

Szczegóły

Lustro do makijażu - My Beauty World Clementoni
Uwolnij swoją kreatywność. Tworzenie biżuterii, ubrań, make-up i wiele, wiele innych nie będzie miało przed tobą żadnych tajemnic. Od teraz stylizacje będą twoją najsilniejszą stroną. Przyjaciółki oszaleją z zachwytu !! Linia Clementoni Crazy Chic została zaprojektowana specjalnie po to, aby tworzyć piękne i oryginalne kreacje. Być ciągle na topie, zawsze wyglądać modnie i błyszczeć w towarzystwie jak prawdziwa gwiazda. Crazy Chic to linia dla przyszłych makijażystek, stylistek, modelek, aktorek i wszystkich chcących być na bieżąco z modowymi trendami.

Zestaw lustro do makijażu to błyszczące lustro oświetlone ledowymi światełkami z wieloma szufladkami do akcesoriów. Przeniesie Cię do magicznego świata Crazy Chic. Zestaw kosmetyków, aby stać się prawdziwą artystką makijażu i stworzyć look glamour. Zestaw zawiera dużo kosmetyków zmywalnych wodą: kolorowe cienie do powiek, błyszczyki i róże. Wspaniały, bogaty zestaw całkowicie bezpiecznych kosmetyków

Zawartość zestawu: lustro do złożenia, 6 mieniących się błyszczyków, 5 błyszczyków, 7 mieniących się sypkich cieni, 4 sypkie cienie w proszku, róż, puder, 1 aplikator do błyszczyków, gąbeczka, naklejki Crazy Chic.

Przeznaczenie wiekowe: +6 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 9 x 48 x 38 cm.
Kod produktu: 78224
Kod ean: 8005125782246

Więcej widoków