503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Latająca wróżka USB RC0185 - żółta

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 55,00 zł
LUB

Krótki opis

Magiczna, latająca, kwiatowa Wróżka USB RC0185.

W zestawie :

Wróżka Flower

Stacja ładująca

Kabel USB do ładowarki

Szczegóły

Magiczna, latająca, kwiatowa Wróżka USB RC0185.
Magiczna, latająca, kwiatowa Wróżka Flaying Fairy to propozycja dla wszystkich dzieci uwielbiających baśnie, bajki magiczny świat. Świat czarów jest w twoich rękach z latającą wróżką Flower. Wybierz się z nią na spacer i pomóż jej lecieć. Odkryj magię wróżek, zobacz jak wróżka płynie i tańczy w powietrzu. Wystarczy nacisnąć przycisk na dołączonym stojaku ustawić skrzydła wróżki i w ruchu oglądać jej taniec w powietrzu. Laleczkę można kierować w powietrzu ruchem ręki. Gdy podstawimy rękę wróżka unosi się do góry. W trakcie latania wróżki spódniczka miga kolorowymi światełkami, uatrakcyjniając w ten sposób zabawę. Aby naładować laleczkę należy umieścić ją na specjalnej podstawce. Zabawką można bawić się w domu jak i w ogrodzie.
Uruchamianie lalki:
Lalkę uruchamiamy naciskając przycisk na platformie, jeśli chcemy aby wylądowała ponownie naciskamy dany przycisk na platformie.
W zestawie :
Wróżka Flower
Stacja ładująca
Kabel USB do ładowarki

Wysokość lalki: 20 cm. Wymiar stacji dokującej: 14 x 10 x 5 cm. Czas ładowania: 20 - 30 min. Czas zabawy: 5-7 min. Zasilanie: 6 baterii AA 1,5V (brak w zestawie) Wiek dziecka: 3 lata +

Więcej widoków