503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Laboratorium Zielarskie - Naukowa Zabawa 60895

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 46,00 zł
LUB

Krótki opis

Laboratorium, dzięki któremu przeprowadzisz szereg eksperymentów używając bezpiecznych substancji. Odkryj tajemnice ziół i starożytną sztukę eksperymentowania. Zostań ekspertem od roślin aromatycznych. Przy pomocy tego naukowego zestawu będziesz mógł odkryć fascynujący świat roślin i poznać niezliczone preparaty, które można przygotować z ziół

Szczegóły

Laboratorium Zielarskie - Naukowa Zabawa Clementoni
Laboratorium, dzięki któremu przeprowadzisz szereg eksperymentów używając bezpiecznych substancji. Odkryj tajemnice ziół i starożytną sztukę eksperymentowania. Zostań ekspertem od roślin aromatycznych. Przy pomocy tego naukowego zestawu będziesz mógł odkryć fascynujący świat roślin i poznać niezliczone preparaty, które można przygotować z ziół. Za pomocą przyrządów z zestawu będziesz mógł robić doświadczenia i nauczyć się w zabawny i poglądowy sposób różnych faz przemiany oraz przetwarzania roślin, od nasionka do produktu finalnego....jak prawdziwy doświadczony naukowiec. Dowiedz się jakie rośliny aromatyczne występują najczęściej, uprawiaj je, stwórz swój własny zielnik. Przygotuj aromatyzowana oliwę i sól. Dowiedz się jak zrobić musujące bombki do kąpieli, aromatyczne potpourri i pachnące gipsowe odlewy. Przez wszystkie etapy przeprowadzi Cię ilustrowana instrukcja w języku polskim. Ona również dostarczy wielu informacji i ciekawostek z dziedziny zielarstwa. Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc naukowa dla małego ucznia.

Zawartość zestawu: moździerz, tłuczek, szpatułka, foremka, pipety, doniczki, krążki z torfem, probówki z korkiem, saszetka z nasionami bazylii, saszetka z suszoną miętą, miska z przezroczystego plastiku, probówki z kwaskiem cytrynowym, woreczek z gipsem 500 g, rękawiczki lateksowe, kluczyk bezpieczeństwa do probówek, ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 7 x 35 x 26 cm.
Kod produktu: 60895
Kod ean: 8005125608959

Więcej widoków