503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Simone Cave - Nauka nocniczka dla chłopców ... prosta metoda

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 18,50 zł
LUB

Krótki opis

Simone Cave, dr Caroline Fertleman - Nauka nocniczka dla chłopców ... prosta metoda

Odzwyczajanie się od pieluch i nauka korzystania z nocniczka to nie tylko kolejny problem, z którym musi poradzić sobie każdy rodzic - to przede wszystkim ważny etap w życiu twojego malucha, pierwszy mały krok ku samodzielności! Właśnie w tym czasie dziecko rozwija świadomość własnego ciała i naturalnych potrzeb - i będzie potrzebować twojej pomocy. Na szczęście możesz liczyć na fachowe porady Simone Cave i Caroline Fertleman! Autorki pomogą nie tylko rozwiązywać problemy związane z odzwyczajaniem się od pieluch, ale także przewidywać je wcześniej i zapobiegać im, tak aby nauka korzystania z nocniczka przebiegała bezstresowo i była dla twojego synka przede wszystkim dobrą zabawą.

Szczegóły

Simone Cave, dr Caroline Fertleman - Nauka nocniczka dla chłopców ... prosta metoda
Odzwyczajanie się od pieluch i nauka korzystania z nocniczka to nie tylko kolejny problem, z którym musi poradzić sobie każdy rodzic - to przede wszystkim ważny etap w życiu twojego malucha, pierwszy mały krok ku samodzielności! Właśnie w tym czasie dziecko rozwija świadomość własnego ciała i naturalnych potrzeb - i będzie potrzebować twojej pomocy. Na szczęście możesz liczyć na fachowe porady Simone Cave i Caroline Fertleman! Autorki pomogą nie tylko rozwiązywać problemy związane z odzwyczajaniem się od pieluch, ale także przewidywać je wcześniej i zapobiegać im, tak aby nauka korzystania z nocniczka przebiegała bezstresowo i była dla twojego synka przede wszystkim dobrą zabawą. W książeczce Nauka nocniczka dla chłopców... prosta metoda, znajdziesz sposoby na rozwiązanie typowych problemów, z jakimi niedługo zmierzy się twój mały mężczyzna. Jaką strategię zastosować - siedzieć czy stać? Jak przeprowadzić trening "celowania"? Jak nazywać TĘ część ciała w rozmowie z maluchem? Kto będzie dla synka najlepszym nauczycielem: mama czy tata? Nauczysz się także, jak rozpoznać właściwe sygnały, aby nie zacząć nauki za wcześnie, gdy zmierzenie się z nocniczkiem będzie dla malucha zbyt trudne, ani za późno, gdy nauka szybko go znudzi

Program zaproponowany w Nauce nocniczka dla chłopców to metoda prosta, sprawdzona i skuteczna. Dostosowany jest również do potrzeb zabieganych rodziców, nawet jeśli łączą pracę zawodową z wychowaniem dzieci. Proces przyzwyczajania malucha do nocniczka można zaplanować tak, aby uniknąć stresu i łez.

Wydawnictwo: Esprit
Rok wydania: 2010
Oprawa broszurowa
Strony: 150
Format: 11,5x18 cm
ISBN: 978-83-61989-13-4

Więcej widoków