503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Poczytaj mi mamo - księga druga

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 38,00 zł
LUB

Krótki opis

Poczytaj mi mamo - księga druga. Piękne wydanie w inkrustowanej, aksamitnej w dotyku, twardej oprawie z oryginalnymi ilustracjami znanymi z książeczek z serii. Doskonała książka na prezent!!

Kolekcja "Poczytaj mi, mamo" to upominek dla kilku pokoleń czytelników z okazji dziewięćdziesiątych urodzin "Naszej Księgarni". Postanowiliśmy zebrać w paru tomach najpiękniejsze książeczki, jakie przez lata ukazywały się w tej serii, i wydać je w niezmienionej szacie graficznej, aby bajkom naszych wielkich pisarzy znów towarzyszyły niezapomniane, przemawiające do wyobraźni ilustracje.

Szczegóły

Poczytaj mi mamo - księga druga. Piękne wydanie w inkrustowanej, aksamitnej w dotyku, twardej oprawie z oryginalnymi ilustracjami znanymi z książeczek z serii. Doskonała książka na prezent!!
Kolekcja "Poczytaj mi, mamo" to upominek dla kilku pokoleń czytelników z okazji dziewięćdziesiątych urodzin "Naszej Księgarni". Postanowiliśmy zebrać w paru tomach najpiękniejsze książeczki, jakie przez lata ukazywały się w tej serii, i wydać je w niezmienionej szacie graficznej, aby bajkom naszych wielkich pisarzy znów towarzyszyły niezapomniane, przemawiające do wyobraźni ilustracje. Po entuzjastycznym przyjęciu "Księgi pierwszej" czas na "Księgę drugą": tym razem wraz z Piotrusiem będziemy czekać na złotego konia, z kaczuszką, która przemoczyła nóżki, zwiedzimy Wronią, Szczyglą, Pawią i inne ptasie ulice, poznamy bliższych i dalszych krewnych zarozumiałej łyżeczki, z babcią i jej kurką-złotopiórką polecimy aeroplanem. A to przecież dopiero początek…

Autorzy:
Helena Bechlerowa, Wanda Chotomska, Sławomir Grabowski, Marek Nejman, Danuta Wawiłow.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 09.11.2011
Oprawa twarda, aksamitna
Strony: 280
Format: 16,5x21,5 cm
ISBN 978-83-10-12107-3

Więcej widoków