503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Akcesoria - kask ochronny niebieski

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 21,00 zł
LUB

Krótki opis

Kask ochronny niebieski - regulowany kask dziecięce, przeznaczone zarówno do jazdy na rowerze jak i na deskorolkę czy łyżworolki.

Dzięki zewnętrznej powłoce wykonanej z PVC oraz wewnętrznej warstwie, kask zapewnia wysoką ochronę przed urazem. Wentylacja - 7 otworów wentylacyjnych, specjalne wszywki eliminujące pocenie. Head Lock - łatwa regulacja, która pozwala idealnie dopasować kask do głowy dziecka. Design - najmodniejsze kolory i grafiki, które przyciągają spojrzenie oraz powodują, że dziecko jest lepiej widoczne na drodze. Doskonała ochrona potylicy i czoła dzięki sztywnemu, wysuniętemu daszkowi. Szybkie zapięcie pod szyją. Rozmiar: S/L (wewnętrzna średnica 17-20 cm.)

Szczegóły

Kask ochronny niebieski - regulowany kask dziecięce, przeznaczone zarówno do jazdy na rowerze jak i na deskorolkę czy łyżworolki.
Dzięki zewnętrznej powłoce wykonanej z PVC oraz wewnętrznej warstwie, kask zapewnia wysoką ochronę przed urazem. Wentylacja - 7 otworów wentylacyjnych, specjalne wszywki eliminujące pocenie. Head Lock - łatwa regulacja, która pozwala idealnie dopasować kask do głowy dziecka. Design - najmodniejsze kolory i grafiki, które przyciągają spojrzenie oraz powodują, że dziecko jest lepiej widoczne na drodze. Doskonała ochrona potylicy i czoła dzięki sztywnemu, wysuniętemu daszkowi. Szybkie zapięcie pod szyją. Rozmiar: S/L (wewnętrzna średnica 17-20 cm.). Waga kasku: 80g.

Więcej widoków