503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Skrzypce elektroniczne Classic

Producent: Beat Bop

Dostępność: W magazynie

Cena: 59,00 zł
LUB

Krótki opis

Oszałamiające elektroniczne skrzypce ze smyczkiem, dźwiękami i efektami led. Zaletą zabawki jest piękna kolorystyka i nowoczesny wygląd, oraz niesamowite możliwości skrzypiec.

Szczegóły

Skrzypce elektroniczne
Oszałamiające elektroniczne skrzypce ze smyczkiem, dźwiękami i efektami led. Zaletą zabawki jest piękna kolorystyka i nowoczesny wygląd, oraz niesamowite możliwości skrzypiec.
Możliwości produktu:
Trzy stopnie głośności
Ruchomy moduł strun
5 przycisków sterowania opcjami
8 przycisków na gryfie instrumentu
4 światła led (po jednym dla każdej struny)
Dźwięki wgranych melodyjek i przyciskanych dźwięków

Produkt posiada 3 tryby głośności odtwarzanego dźwięku: włącz/wyłącz, średni, głośny. Ponadto na gryfie zostały wbudowane podłużna światła led (czerwone), które świecą się w zależności od wybieranych opcji gry. Przycisk klucza wiolinowego uruchamia dema muzyczne, z którymi młody muzyk może pracować. Nutka zielona uruchamia możliwość gry. Przeciągamy smyczkiem po ruchomym module strun i dociskamy odpowiednie przyciski (dźwięki) na gryfie. W tym trybie młody muzyk tworzy swoje własne melodie. Ciągniemy smyczkiem poi strunach i przyciskamy dźwięk jak w prawdziwych elektronicznych skrzypcach. Nutka niebieska uruchamia opcję dzielenia wygrywanych melodii na poszczególne długości. Możemy dzielić każdy utwór na konkretne sekcje (doskonała opcja do nauki rytmiki). Nutka pomarańczowa uruchamia podkłady, do których mały muzyk może dogrywać swoje własne melodie. Ta opcja pozwala na odgrywanie już swoich własnych utworów. Mamy podkłady do wyboru, oraz to co dziecko stworzy na gryfie. Doskonała zabawa dla przyszłych wirtuozów.

Więcej widoków