503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Miecz świetlny Star Wars - Rebels A8559 Inquisitor

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 165,00 zł
LUB

Krótki opis

Miecz świetlny Star Wars Inquisitor.

Miecz głównego bohatera serialu Star Wars Rebelianci jest absolutnie wyjątkowy, dzięki połączeniu dysku z mieczami. Tylko z tą unikalną bronią możesz ostrzelać wrogów z odległości, a następnie wysunąć ostrze i ruszyć do walki w bezpośrednim zwarciu. Chwyć w dłoń niesamowity miecz 3 w 1.

Szczegóły

Miecz świetlny Star Wars Inquisitor.
Kolejna generacja najbardziej realistycznych mieczy świetlnych.
Posiada na nowo zaprojektowany uchwyt ułatwiający walkę oraz ulepszone wysuwane klingi. Kompaktowe rozmiary po złożeniu mieczy pozwolą zabrać je ze sobą w każde miejsce. Miecz głównego bohatera serialu Star Wars Rebelianci jest absolutnie wyjątkowy, dzięki połączeniu dysku z mieczami. Tylko z tą unikalną bronią możesz ostrzelać wrogów z odległości, a następnie wysunąć ostrze i ruszyć do walki w bezpośrednim zwarciu. Chwyć w dłoń niesamowity miecz 3 w 1. Miecz o podwójnym ostrzu można używać również jako dwa oddzielne miecze, a w kierunku wroga można wyrzucać dysk. Miecza można używać jako:
Miecz o podwójnym ostrzu o łącznej długości ponad 91 cm.
Dwa krótsze miecze o długości 45 cm.
Dysk.
Teraz każdy wielbiciel Gwiezdnych Wojen może zostać rycerzem Jedi. Pozwól dziecku poczuć się jak prawdziwy wojownik z Gwiezdnych Wojen, jednym ruchem nadgarstka wysunie ostrze miecza, aby być gotowym do pojedynku. Teraz los galaktyki leży w Jego rękach.

Wiek dziecka: 4 lata +
Kod produktu: A8559
Kod ean: 5010994812270

Więcej widoków