503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Helikopter US Marine V-22 niebieski - Die-Cast Metal

Producent: Sonic

Dostępność: W magazynie

Cena: 34,00 zł
LUB

Krótki opis

Metalowy model amerykańskiego zmiennopłata wielozadaniowego z wieloma funkcjami. Doskonały model do zabawy w armię. Stanowi świetne uzupełnienie domowych poligonów z żołnierzykami.

Szczegóły

Helikopter US Marine V-22 niebieski
Metalowy model amerykańskiego zmiennopłata wielozadaniowego. Jest to maszyna pionowego startu i lądowania (VTOL), zaprojektowana do wykonywania misji, do których zazwyczaj stosowano śmigłowce, ale o zasięgu samolotu z napędem turbośmigłowym. Głównym użytkownikiem zmiennopłatów V-22 Osprey jest Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Specjalna wersja dla USMC oznaczona jako MV-22B jest przeznaczona do transportu żołnierzy, zaopatrzenia i wyposażenia, i może operować ze statków lub zwykłych terenów przybrzeżnych.

Model wykonany z metalu z elementami plastikowymi.
Doskonały model do zabawy w armię. Stanowi świetne uzupełnienie domowych poligonów z żołnierzykami.
Śmigła można przestawiać w pozycjach pionowych i poziomych.
Posiada napęd friction przenoszony na śmigła (po naciągnięciu kół do tyłu, z ogromną prędkością wirują łopaty śmigieł zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej)
Efekty świetlne i dźwiękowe:
Przycisk 1: odgłosy rozmowy pilotów, startu i lądowania, świecące czerwone reflektory na grzbiecie i z tyłu helikoptera oraz białe na dziobie i w kabinie pilotów.
Przycisk 2: odgłos odliczania i wystrzałów rakiet, świecące czerwone reflektory na grzbiecie i z tyłu helikoptera oraz białe na dziobie i w kabinie pilotów.

Skala: 1:97
Wymiary: 19 x 12 x 5 cm.
Przeznaczenie wiekowe: + 3 lata
Kod ean: 5902447003567

Więcej widoków