503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Duża strzelnica elektroniczna z akcesoriami

Producent: Mega Creative

Dostępność: W magazynie

Cena: 110,00 zł
LUB

Krótki opis

Rewelacyjna elektroniczna tarcza strzelnicza z pistoletem laserowym i akcesoriami, zamykana w militarną stylizowaną walizkę. Wspaniały kompaktowy zestaw, rozkładany w duży stół strzelniczy.

Szczegóły

Duża strzelnica elektroniczna z akcesoriami
Rewelacyjna elektroniczna tarcza strzelnicza z pistoletem laserowym i akcesoriami, zamykana w militarną stylizowaną walizkę. Wspaniały kompaktowy zestaw, rozkładany w duży stół strzelniczy. Walizka tworzy podstawę i blat stołu strzelniczego, ponadto możemy zmontować zamykaną szafę na broń i akcesoria (jeżeli zestaw jest rozłożony, pozwoli ona na utrzymanie porządku na stanowisku strzelniczym). Po skończonej zabawie składamy całą strzelnicę do walizki, którą można zabrać wszędzie ze sobą. Podczas strzału widzimy laserowy punkt na obrotowej, elektronicznej tarczy. Tarcza zostanie uruchomiona po celnym strzale. Zaświecą się diody led, i całość zacznie się obracać. Ponowny celny strzał spowoduje zatrzymanie tarczy. Pistolet wydaje odgłos wystrzałów. Tarcza będzie współpracować z każdą bronią posiadającą laserowy celownik. Wspaniała zabawa i dużo frajdy dla wszystkich dzieciaków lubiących zabawy militarne. Ten efektowny zestaw spakowany jest w duże, kolorowe pudełko idealne na prezent.

Zawartość zestawu: walizka (podstawa z blatem), obrotowa tarcza z podstawą, stelaż, drzwiczki i półka szafy, pistolet z laserem, radiostacja, lornetka, granat, słuchawki, zegarek, kajdanki, komplet naklejek.

Wymiary rozłożonej strzelnicy: 65 x 42 x 24 cm.
Wymiary walizki: 42 x 24 x 10 cm.
Wymiary pudełka: 49 x 43 x 11 cm.
Średnica tarczy: 22 cm.
Przeznaczenie wiekowe: + 3 lata

Więcej widoków