503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Ciążarówka Army Force - katiusza, wyrzutnia rakiet

Producent: Nie

Dostępność: W magazynie

Cena: 36,00 zł
LUB

Krótki opis

Duża trzyosiowa ciężarówka wojskowa z napędem. Ciężarówka ma na platformie zamontowaną ruchomą wyrzutnię rakiet typu katiusza.

Szczegóły

Ciążarówka katiusza, wyrzutnia rakiet
Army Force to specyficzna i unikalna kolekcja zabawek dla małych strategów, oparta na tematyce wojskowej. Mali dowódcy mogą bawić się w żołnierzy i prowadzić manewry wojskowe. Większość zestawów posiada ruchome części, które są bardzo ważne dla atrakcyjności danej zabawki. Linia Army Force umożliwia najróżniejsze scenariusze zabaw: od terenów pustynnych, poprzez walki w powietrzu do marynarki wojennej. Kolekcja posiada wierną grupę fanów oraz z łatwością przyciąga nowych chłopców do zabawy.

Duża trzyosiowa ciężarówka wojskowa z napędem. Ciężarówka ma na platformie zamontowaną ruchomą wyrzutnię rakiet typu katiusza. Wyrzutnie kręci się wokół własnej osi (360"), oraz podnosi pod kątem 45". Dwa niezależne gniazda rakiet zwalniane są dźwigniami sprężynowymi, uwalniając po 4 rakiety naraz. Zasięg strzału to nawet 6 metrów (w zależności od kąta ustawienia wyrzutni). Ten pojazd to doskonałe uzupełnienie zabawy z żołnierzykami w domowych bitwach i poligonach.

Wymiary pojazdu: 25 x 10 x 8 cm. (ze złożoną wyrzutnią), po rozłożeniu wyrzutni wysokość pojazdu to 18 cm.
Wymiary opakowania: 31 x 19 x 10 cm.
Przeznaczenie wiekowe: +3 lata
Kod ean: 5900733467185

Więcej widoków