503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Supermarket - trzyrzędowy kasa wózek skaner i akcesoria

Producent: Nie

Dostępność: W magazynie

Cena: 99,00 zł
LUB

Krótki opis

Supermarket z wózkiem jest fantastycznym zestawem dla każdego malucha, który lubi bawić się w sklep. Składa się profesjonalnego i kompleksowo wyposażonego stanowiska dla kasjera, przy którym znajduje się kasa z pieniążkami, waga i czytnik.

Szczegóły

Supermarket z wózkiem jest fantastycznym zestawem dla każdego malucha, który lubi bawić się w sklep. Składa się profesjonalnego i kompleksowo wyposażonego stanowiska dla kasjera, przy którym znajduje się kasa z pieniążkami, waga i czytnik. W zestawie znajdują się półeczki do eksponowania towarów na sprzedaż oraz wózek i 24-elementowy zestaw akcesoriów.
Zestaw został wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe. Posiada czytnik kodów, który po naciśnięciu guziczka przy skanowaniu wyda dźwięk skanowanego produktu, świeci przy tym lampka w czytniku. Czytnik kart również jest na baterie. Po przeciągnięciu karty przez czytnik, wydobywa się dźwięk skanowanej karty oraz świeci przy tym lampka w czytniku.

Zawartość zestawu: trzyrzędowy supermarket, wózek na zakupy, waga, czytnik, czytnik kart, karta, pieniądze, naklejki i tektury dekoracyjne, zestawy owoców, warzyw i produktów spożywczych.

Wymiary opakowania: 55 x 46 x 19 cm.
Wymiary supermarketu: 79 x 53 x 34 cm.
Wymiary wózka: 40,5 x 33 x 20 cm.
Przeznaczenie wiekowe: +3 lata

Więcej widoków