503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Poczta - zestaw edukacyjny

Producent: Adamigo

Dostępność: W magazynie

Cena: 45,00 zł
LUB

Krótki opis

Gra „Poczta”, jest wspaniałą zabawą dla dzieci, które lubią liczyć, wypełniać i wpisywać cyferki. Ponadto to bardzo ciekawa alternatywa dla prowadzenia pierwszych interesów.

Szczegóły

Poczta - zestaw do zabaw kreatywnych
Po której stronie nakleja się znaczek pocztowy i w którym miejscu należy wpisać nadawcę na kopercie? Jak wypełnić druki pocztowe? Niewątpliwie kiedyś przed takimi pytaniami stanie również Twoje dziecko.
Już teraz pomóż mu zaznajomić się z umiejętnością np. wysyłania listów. Gra „Poczta”, jest wspaniałą zabawą dla dzieci, które lubią liczyć, wypełniać i wpisywać cyferki. Ponadto to bardzo ciekawa alternatywa dla prowadzenia pierwszych interesów. Gra zawiera komplet kopert, znaczków-naklejek, zestaw banknotów, druki pocztowe, bajecznie kolorowe karty pocztowe i widokówki, a także mini okienko pocztowe. Bawiąc się tą wyjątkową grą maluch uczy się ważnych umiejętności, które w późniejszym okresie jego życia zwiększą jego samodzielność.

Zawartość zestawu: okienko pocztowe, banknoty, koperty, monety, druki pocztowe, różne rodzaje znaczków, stempel i poduszkę do tuszu, kilkanaście rodzajów pocztówek i kart pocztowych.

Przeznaczenie wiekowe: +6 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 37 x 22 x 5 cm.
Kod ean: 5902410003655

Więcej widoków