503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Biznes po polsku

Producent: Alexander

Dostępność: W magazynie

Cena: 35,00 zł
LUB

Krótki opis

Grając w "Biznes po polsku" możecie poznać smak ryzyka, odczuć satysfakcję z udanej transakcji finansowej, ale poznacie także gorycz porażki, utraty kapitału, a niekiedy klęskę całkowitego bankructwa.

Szczegóły

Biznes po polsku - edukacyjna gra planszowa.
Grając w "Biznes po polsku" możecie poznać smak ryzyka, odczuć satysfakcję z udanej transakcji finansowej, ale poznacie także gorycz porażki, utraty kapitału, a niekiedy klęskę całkowitego bankructwa. Oprócz wymyślania i stosowania najlepszych strategii zarządzania swoimi finansami, posługiwania się planami i wyobraźnią - losami graczy kieruje także przypadek i ślepy los. Zdarzają się (jak w realnym świecie) choroby, wypadki, urodziny, mandaty, kary i nagrody.
Fabuła gry oparta jest na rodzimych przykładach małych interesów, powiązań polityki z biznesem, mozolnego dorabiania się. Uczestnicy nie poruszają się w świecie wielkich firm i koncernów. W trakcie gry każdy z graczy stara się zdobyć posadę, dostawać regularnie pensję i dodatkowe "niespodziewane" wynagrodzenie. Wszyscy mogą też założyć własny interes, własną firmę lub sieć firm. Grający mogą robić również karierę polityczną, która może być bardzo pomocna w sukcesach finansowych. Emocjonująca i zabawna gra, której scenariusz i zasady związane są ze światem finansów, strategią inwestowania.

Gry planszowe pomagają dzieciom.
Według wielu ekspertów gry planszowe i gry edukacyjne pomagają w rozwoju dzieci. Wielu rodziców potwierdzi to na postawie swojego codziennego doświadczenia. Najlepsze wyniki w przyswajaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności przez dzieci, uzyskuje się stosując zasadę - "nauka przez zabawę".
Klasyczne gry edukacyjne pomagają dzieciom w zdobywaniu wiedzy. Z pomocą gier edukacyjnych dzieci nie tylko łatwiej opanowują podstawowe umiejętności z zakresu czytania lub matematyki ale dodatkowo uczą się spostrzegawczości, koordynacji, rozwijają umysł, uczą się rozwiązywania problemów, strategii, taktyki i umiejętności logicznego myślenia.
Jeszcze zanim dziecko osiągnie wiek szkolny gry planszowe mogą pomóc mu w zdobyciu wielu cennych umiejętności. Większość gier pomaga dzieciom lepiej przygotować się do nowych wyzwań czekających w szkole.

W zestawie:
Plansza do gry
8 kart "los"
9 kart "niespodzianka"
23 karty "dowód własności"
5 kart "zawód"
1 karta "poseł"
1 karta "senator"
1 karta "radny rady miasta"
2 karty "legitymacja partyjna"
5 kart "zasiłek"
5 pionków
Kostka do gry
Plik banknotów
Plik czeków
40 elementów 1-krotnego stopnia inwestycji
15 elementów 5-krotnego stopnia inwestycji
Instrukcja gry

Ilość graczy: 2-5
Wiek: +7 lat.
Wymiary opakowania: 25,5 x 24,5 x 6 cm.
Kod ean: 5906018005318

Więcej widoków